Chcete nás podpořit?

Líbí se ti činnost a náplň misijní školy? Chceš podporovat studenty, kteří mají finanční nouzi se zaplacením kurzovného? Vnímáš, že bys měl pomoct s pokrytím výdajů misijní školy? Jsme Bohu vděční za každý dobrovolný dar, který dostáváme. 

Vzhledem k tomu, že kurzovné studentů nepokrývá skutečné výdaje, je celý provoz Misijní školy Eden závislý na dobrovolných darech. K tomu může sloužit i tvůj dar, ať už peněžní anebo fyzický.

Účet v českých korunách: 2802148444 / 2010

Účet v eurech: 2802485184 / 2010, IBAN: CZ22 2010 0000 0028 0248 5184, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Jako zprávu příjemce napište název Dar pro misijní školu plus vaše jméno a příjmení, například: Dar pro misijní školu Marek Novák 

Prosíme každého sponzora, aby napsal zároveň e-mail na adresu info@mseden.cz. Pro každý příjem totiž potřebujeme vyhotovit darovací smlouvu, kvůli které bude potřeba se s tebou zkontaktovat.

Nemáš možnost peněžního daru, ale máš určité schopnosti, určitou energii a vzácný čas obzvlášť pro pomoc v kuchyni, pro úklid, nachystání pokojů a stavební oblasti? Skvělé! Budeme moc rádi i za tvůj fyzický dar, který Edenu věnuješ v podobě dobrovolné pomoci v nejrůznějších oblastech, a to za ubytování a stravu zdarma. V případě, že nám chceš věnovat fyzický dar, prosíme o kontaktování Romana Uhrina: czeden@seznam.cz / tel.: +420 739 345 687