Pracovně-poznávací pobyt

V Misijní škole Eden nabízíme pracovně-poznávací pobyt proto, aby ses mohl seznámit s naší institucí a my jako tým Edenu s tebou. Tento pobyt ti do velké míry pomůže v tvém rozhodnutí, jestli se máš stát studentem misijní školy nebo ne.

A co to obnáší? Pracovně-poznávací pobyt znamená, že u nás strávíš několik dní, ve kterých budeš v naší instituci pracovat. Navíc se zúčastníš vyučování spolu se studenty. Prostě se staneš na pár dní studentem misijní školy. 🙂 Navíc nabízíme prostor pro tvé osobní otázky.

V rámci přihlašovacího procesu je účast na pracovně-poznávacím pobytu dokonce povinná, a sice minimálně na tři pracovní dny. Maximální délka pracovně-poznávacího pobytu je sedm dní.

Pracovně-poznávací pobyt nabízíme v následujících časových rámcích:
– 28. 4. – 12. 5. 2024
– 9. – 29. 6. 2024
– 9. – 14. 7. 2024
– 16. – 31. 7. 2024

Co si mám vzít s sebou?

• svou zvědavost 😊
  • obuv a oblečení na vyučování, práci, procházky a sobotní bohoslužbu
  • na jaro a léto klobouk a opalovací krém pro práci na poli
  • přezůvky
  • Bibli
  • ručník

Kolik to stojí?
V dnešní době žel nic není zdarma. Kdybys chtěl přispět dobrovolným příspěvkem dle tvého uvážení a finančních možností, budeme za to rádi. 😊

Těšíme se na tvou návštěvu u nás a na společně strávený čas, který nás určitě oboustranně obohatí.